اخذ پاسپورت ترکیه

تماس بگیرید
اپارتمان

603

شناسه ملک

شرح

بزرگترین آفر و سرمایه گذاری حال حاضر برای اقامت و شهروندی ترکیه یا زندگی پیش روی شماست.

برای اخذ اقامت ترکیه راههای مختلفی وجود دارد ، یکی از این راه‌ها خرید ملک در آلانیا است. مهمترین راه و آسان ترین راه گرفتن اقامت ترکیه با خرید ملک در آلانیا می باشد، برای کسانی که می‌خواهند در ترکیه زندگی ‌کنند.

با این کار می‌تواند اقامت خود را به صورت سالانه تمدید کنند، به شرطی که خانه خود را به فروش نرسانند و صاحب خانه باشد،برای خرید ملک در آلانیا به پاسپورت و شماره مالیاتی محلی نیاز خواهید داشت، که برای باز کردن حساب بانکی در ترکیه لازم است.

همچنین از موارد مورد نیاز چند قطعه عکس پاسپورتی میباشد،، برای تشخیص هویت نیاز دارید. با تمدید اقامت خود به صورت سالانه می‌توانند بعد ۵ سال برای اقامت دائم اقدام کنند.

آپارتمان در ترکیه و گرفتن پاسپورت در واقع می‌توان گفت خرید ملک در آلانیا لیست شرایط مورد نیاز برای اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید آپارتمان و سرمایه‌گذاری در ترکیه می باشد.

خرید ملک در آلانیا

از زمان خرید شما از ۴۵ تا ۹۰ روز پاسپورت ترکیه خود را دریافت کنید، امکان دریافت پاسپورت برای پدر مادر و فرزند زیر ۱۸ سال است.

برای اخذ پاسپورت باید قیمت آپارتمان ۲۵۰ هزار دلار باشد.

همچنین برای خرید ملک در آلانیا نیاز است حفظ ملک خریداری شده به مدت ۳ سال را انجام دهید.

پر کردن فرم درخواست خود مبنی بر عدم سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت موقت

عکس شش در پنج

ارائه گذرنامه و یا سندی بر وضعیت تابعیت متقاضی

ارائه گواهی و وضعیت مدنی

ارائه رسید واریز مالیات و پرداخت هزینه‌ها به وزارت دارایی ترکیه

پروژه واقع در بخش مرکزی الانیا  واقع شده و در محله توریستی  می باشد. دارای مرکز خرید، کافه و رستوران، و همچنین امکانات رفاهی فراوانی می باشد.

چگونگی خرید ملک در آلانیا

شما به ترکیه سفر می کنید وبا بازدید از املاک مختلف، ملک مد نظر خود را انتخاب می‌کنید. در کشور ترکیه کارشناس شهرداری بر روی ملک قیمت‌گذاری می‌کند، و همچنین برخلاف ایران در آلانیا قیمت ملک مورد نظر را کارشناس دولت بر روی ملک تعیین میکند .

با قیمت واقعی ملک تفاوت چندانی ندارد و ۱۰ درصد است به همین دلیل صاحبان املاک نمی‌توانند قیمت‌های غیرواقعی پیشنهاد دهند و این موضوع سسبب اطمینان خاطر مشتری می‌شود. اما در نهایت قیمت تعیین شده از سوی کارشناسان سند ثبت می‌شود.

شما برای خرید خانه در آلانیا مبلغ پیش پرداخت را به حساب مالک واریز میکنید. در روز انتقال سند واریز الباقیه وجه به حساب مالک انجام می‌شود. کمتر از یک هفته بعد سند ملک خریداری شده در آلانیا تحویل شما می شود. سپس شما میتوانید از اداره مهاجرت کشور ترکیه تقاضای زمانی برای مصاحبه کنید.

سپس شما میتوانید در زمان مقرر که احتمالا کمتر از یک ماه است با تهیه مدارک مورد نیاز و در دست داشتن کلیه مدارک به اداره مهاجرت رفته خود را معرفی نموده و سپس به چند پرسش ساده پاسخ می‌دهید، در نهایت کار و اقامت یکساله ترکیه و گاهی دو. ساله به آدرس شما در آلانیا برای شما ارسال می شود.

باید بدانید که کارشناس فارسی زبان ما در الانیا در تمامی این مراحل همراه شما هستند و می توانید مطمئن باشید که همه مراحل در کمترین زمان و بهترین شرایط سپری می شود.

هزینه های خرید ملک در آلانیا

همانطور که میدانید در مورد هزینه خرید ملک در آلانیا شامل هزینه های دیگری هم میشود که هم باید در کنار هزینه خرید ملک بپردازد ،که اینگونه هزینه‌ها در تمام کشورها همچنین ایران هم وجود دارد و موجب پرداخت است. این هزینه‌ها به قرار زیر است:

ترجمه پاسپورت

هزینه انتقال سند

مترجم فارسی زبان رسمی

هزینه گزارش ارزیابی ملک در آلانیا

بیمه املاک و زلزله در آلانیا

آیا خرید آپارتمان در آلانیا سودآوری دارد؟

ما برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم رجوع می‌کنیم با آمارهای رسمی در مورد خرید آپارتمان در آلانیا . بر اساس گزارش سرمایه گذاری جهانی در سال ۲۰۱۹ کشور ترکیه توانسته در آسیا به عنوان دومین دریافت کننده بزرگ اف دی آی، یا سرمایه گذاری خارجی شناخته شود.

به طوری که میزان کل سرمایه سال ورودی به صورت مستقیم توسط سرمایه‌گذاران که بصورت تبعه خارجی در سال ۲۰۱۸ به ۱۲.۹۴ میلیارد دلار رسیده است. در حالی که درست ،یک سال قبل یعنی در سال ۲۰۱۷ میزان سرمایه ورودی توسط سرمایه‌گذار خارجی ۱۱.۴۸ میلیارد دلار بوده است.

برخی از کشورهای اتحادیه اروپا به طور سنتی از بزرگترین سرمایه گذاران بزرگ در ترکیه و آلانیا هستند .جالب است بدانید که ایالت متحده آمریکا بعد از کشور هلند دومین سرمایه‌گذار بزرگ در کشور ترکیه است. هلند با سرمایه‌گذاری از کل سرمایه گذاری خارجی به عنوان صدرنشین جهت سرمایه‌گذاری در ترکیه را به خود اختصاص داده است.

پس از آن ایالات متحده و کشور انگلیس بر اساس داده‌های مرتبط اولیه توسط وزارت صنعت و فناوری در کشور ترکیه ، ترکیه را به عنوان بزرگترین سرمایه‌گذاردر منطقه و در کشور ترکیه معرفی نموده است. در واقع می‌توان گفت خرید خانه در آلانیا یک سرمایه‌گذاری امن و مطمئن می باشد و با ایجاد یک سری از اصلاحات قانونی توانست سرمایه‌گذاران خارجی را به خود جذب می‌کند با توجه به توسعه و رشد اقتصادی در ترکیه خرید خانه در این کشور و به خصوص خرید خانه در آلانیا موجب افزایش سرمایه شما در مدت زمان کوتاهی خواهد شد.

چگونگی و فرایند خرید ملک در آلانیا

خریدار می بایست دارای تابعیت یکی از کشورهای مجاز به خرید خانه در آلانیا باشد. اتباع ایرانی جزو شهروندان مجاز به خرید ملک در آلانیا میباشند.

نوع درخواست خرید ملک در آلانیا

مالک یا وکیل قانونی او می بایست درخواست خود مبنی بر اائه اقدامات مقدماتی انتقال سند را پیش از انجام هرگونه عقدی در سازمان ثبت اسناد و املاک ارائه کند. در صورت عدم ارائه درخواست در زمان مقرر انتقال سند با تاخیر مواجه خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت انتقال سند:

سند ملک مورد نظر یا پایان نامه تایید سازمان ثبت اسناد در مورد احراز مالکیت، مالک با جزئیات کامل آدرس، مساحت و محل واقع شدن ملک با مختصات.

شناسنامه کارت ملی و پاسپورت با ارائه ترجمه رسمی به زبان ترکی

برگه پایان کار و تسویه حساب مالیات عوارض از شهرداری مربوطه

ارائه بیمه نامه اجباری زلزله ،ویلا ،خانه، آپارتمان، دفتر ….

یک قطعه عکس فروشنده

۲ قطعه عکس خریدار که می بایست حداکثر مربوط به ماه پیش باشد .

حضور مترجم همزمان و دو شاهد در صورت عدم صحبت طرفین به زبان ترکی استانبولی

در صورت حضور وکیل طرفین اصل و کپی وکالتنامه همراه با ترجمه رسمی با تایید وزارت خارجه و دادگستری کشور صادر کننده

هزینه های انتقال مالکیت در خرید ملک در آلانیا:

مالیات انتقال سند در ترکیه ۴ درصد مبلغ ارزش متر می‌باشد، در قانون نقل و انتقالات اسناد ترکیه به صراحت نقل شده میزان مالیات پرداختی باید در بین طرفین خریدار و فروشنده به صورت مساوی برای پرداخت تقسیم شود. روش های پرداختی توافقی نیز امکان پذیر میباشد.

در صورت عدم حضور خریدار هزینه اخذ وکالت پرداخت شود.

اسکان یا همان پایان کار هزینه است برای آپارتمان های نوساز که با توجه به ارزش و متراژ آپارتمان از حد پولی مشخصی شروع می‌شود.

در قرارداد اخذ آبونمان برق برای واحدهای نوساز که با مبلغ مشخصی برای واحدهای قدیمی ساز که مجدداً با حد مشخصی در قرارداد ذکر میشود.

قرارداد اخذ آبونمان آب برای واحدهای نوساز که حدود مشخصی دارد و برای واحدهای قدیمی ساز که همچنین حد مشخصی دارد در قولنامه ذکر می‌گردد.

عوارض شهرداری سالانه یک بار قبل از آخرین روز ماه می هر ساله باید پرداخت شود این میزان حدود یک درصد از ارزش واقعی TAPU می باشد.

هزینه شارژ و تعمیر و نگهداری آپارتمان‌ها می‌تواند سالانه یک بار و یا به صورت ماهانه پرداخت شود، این هزینه در آپارتمانهای نوساز می‌تواند به صورت متوسط حد مشخصی را در ماه برای مالکین تعیین نماید.

مشخصات پروژه

این پروژه برای خرید در آلانیا ترکیه در یکی از مناطق اروپایی نشین و رو به پیشرفت یعنی محمودلار قرار گرفته است. این منطقه که تنها 30 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا فاصله دارد در جوار ساحل بکر مدیترانه واقع شده و به دلیل استقبال قابل توجه گردشگران، سرمایه گزاران داخلی و خارجی را مجاب نموده تا برای خرید ملک در این ناحیه اقدام نمایند.

آب و هوای مطبوع و مناسب، فاصله کوتاه تا دریا، دسترسی آسان به مایحتاج روزانه مانند نارکت ها و تره بار، فاصله کوتاه تا مرکز شهر آلانیا و بسیاری موارد دیگر باعث گشته تا محمودلار آلانیا منطقه ای اروپایی نشین و با کلاس لقب بگیرد.

 شامل واحد های یکخوابه، دو خوابه، سه خوابه و چهار خوابه است که در یک مجتمع لوکس با تمامی امکانات قرار گرفته اند. امکانات این مجموعه از نظر کیفیت برابر با هتل های پنج ستاره می باشد و تمامی نیازهای شما را برای داشتن زندگی آرام و ریلکس در خود جای داده است. ار جمله این امکانات می توان به استخر شنا سرپوشیده، استخر شنا روباز، باشگاه بدنسازی حرفه ای، سونا و جکوزی اشاره نمود.

استخر سرپوشيده و رو باز حمام تركى سونا جكوزى اتاق هاى ماساژ سالن تناسب اندام زمين تنيس زمین بسکتبال زمين فوتبال زمين اسكواش رستوران كافه مينى بار

متراژ آپارتمان

آپارتمان های یکخوابه از 60 تا 70 متر مربع

آپارتمان های دو خوابه 105 متر مربع

آپارتمان های سه خوابه 155 متر مربع

آپارتمان های چهار خوابه 240 متر مربع

برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت به شماره های پایین تماس یا پیام در واتس اپ بدهید.

مدیر پروژه اقای بردیا امیرانی

شماره تهرانشماره ترکیه

آدرس

  • شناسه ملک 603
  • قیمت تماس بگیرید
  • نوع ملک آلانیا
  • وضعیت ملک اپارتمان